Personal - den viktiga resursen
Sidan uppdaterad: 2019-10-11

Ute på arbeten bär vi alltid ID06-bricka väl synlig,
och visar alltid upp godkänd fotolegitimation på begäran.

 

Solhems El AB Personal

Arbetsledare
Jalle

Jalal AssadollaZadeh
jalle@solhemsel.se
Tel 070 815 88 06

Tekniker
Hannibal Lahoud
hannibal@solhemsel.se
070 811 57 21

Installatör
Maiwand Afzal
maiwand@solhemsel.se
070 811 62 58

 

Installatör
Victor Lidrell
victor@solhemsel.se
070 811 57 22

Installatör
Emil Åslund
emil@solhemsel.se
Tel kommer
Installatör
Julius Henriksson
julius@solhemsel.se
Tel kommer
Administration
Leif Lagerdahl
leif@solhemsel.se
070 573 43 11